Co roku przygotowujesz urodziny dziecka? Zatem wiesz ile czasu i energii kosztuje Cię takie przedsięwzięcie. A może warto zlecić to zadanie profesjonalnej firmie, której wieloletnie doświadczenie, pasja i zaangażowanie, może zaoszczędzić twój czas? Miludy z Wrocławia to miejsce, w którym na co dzień realizowana jest profesjonalna opieka nad najmłodszymi. W naszej ofercie, sztandarową usługą jest organizacja imprez okolicznościowych, w tym m.in. urodziny dziecka we Wrocławiu.

My organizujemy przyjęcie na cześć Twojego Jubilata, a Ty masz szansę poświęcić mu więcej czasu, zamiast zamartwiać się czy ze wszystkim zdążysz zanim przyjdą zaproszeni goście. Urodziny dziecka organizowane w Miludach cieszą się dobrą opinią, korzystających z naszych usług Klientów. Spośród najczęściej wymienianych zalet tej usługi jest: bardzo dobra organizacja przyjęć, ciekawe zabawy, kreatywność scenariuszy, wysokie kompetencje personelu, zaangażowanie animatorów, którzy są bardzo aktywni na każdej takiej imprezie. Bardzo popularne stały się ostatnio urodziny tematyczne (np. przyjęcie u Harrego Pottera, Monster High) albo w konkretnym klimacie (przyjęcie hawajskie, w dżungli, pidżama party).

Charakter przyjęcia zależy w dużej mierze od upodobań Jubilata i jego wieku. Tutaj dzieci na pewno nie będą się nudzić. Bombardowane różnymi atrakcjami na długo zapamiętają taki dzień. Doskonałym uzupełnieniem takich urodzin dziecka będzie smakowity catering ze wspaniałym tortem urodzinowym w roli głównej i piękna, kolorowa dekoracja.

Aby dzień urodzin Twojego dziecka, był niepowtarzalny i wyjątkowy, warto zlecić to nam!

logo

ul. Legnicka 55b (wejście od patio)
54-204 Wrocław

Telefon: 691 727 734
E-mail: miludy@miludy.pl
mBank 16 1140 2004 0000 3602 7777 1697

Przed wizytą w siedzibie MILUDÓW proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem ustalenia dogodnego dla Państwa terminu spotkania.