Jak sprawić, by urodziny naszego dziecka stały się niezapomnianym przeżyciem dla małego Jubilata? Wielu rodziców pragnie, w szczególny sposób zaakcentować ten dzień. Mało kto ogranicza się dziś jedynie do zakupu prezentu. W cenie są natomiast okolicznościowe imprezy, które przygotuje specjalna firma. Miludy z Wrocławia to miejsce, w którym organizacja urodzin dla dzieci jest naprawdę na wysokim poziomie. Miludy posiadają zróżnicowaną ofertę organizacji urodzin. Po pierwsze, podzielona jest ona na specjalne grupy wiekowe. Taki podział wpływa m.in. na sposób przygotowania oraz scenariusz takiej imprezy. Zupełnie inaczej planuje się urodziny dla dzieci z grupy wiekowej 3-4 lat aniżeli dla np. 10-latków. Przygotowanie tzw. "urodzin specjalnych" również wymaga dodatkowych pomysłów. Niemniej jednak jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na różne Państwa sugestie. Dużą inspiracją, w trakcie opracowywania scenariusza urodzinowego, są dla nas rodzice małego Jubilata. Oni doskonale znają swoje dziecko i wiedzą, z czego ucieszy się ono najbardziej. Ta wiedza plus nasza wykwalifikowana kadra, doświadczenie, zaplecze organizacyjne i kreatywność, stanowią najlepszą bazę do przygotowania tego specjalnego dnia.
Zdajemy sobie sprawę, z tego że organizacja urodzin dla dzieci w prywatnym mieszkaniu naszych Klientów jest często niemożliwa. Dlatego też całą zabawę przygotowujemy w Miludach. Jest to idealna przestrzeń, w której dzieci mogą być sobą, mając szansę na beztroską zabawę. Na urodzinach organizowanych właśnie u nas nie może zabraknąć doskonałej rodzinnej atmosfery, ciekawych konkursów, nagród, kolorowych dekoracji i pysznych przekąsek.

 Te elementy są nieodzownym punktem każdej imprezy urodzinowej dla dziecka. W tym dniu, oprócz wymarzonych prezentów, które otrzyma nasz Jubilat, mamy szansę wyprawić mu niezapomnianą imprezę urodzinową. Grunt to sprawna organizacja urodzin dla dzieci we Wrocławiu, a potem już tylko dobra zabawa! Aby tak się stało, wystarczy zlecić to właśnie nam!

logo

ul. Legnicka 55b (wejście od patio)
54-204 Wrocław

Telefon: 691 727 734
E-mail: miludy@miludy.pl
mBank 16 1140 2004 0000 3602 7777 1697

Przed wizytą w siedzibie MILUDÓW proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem ustalenia dogodnego dla Państwa terminu spotkania.