Według psychologów dziecięcych, przyjęcia urodzinowe bardzo pozytywnie wpływają na późniejsze zdolności interpersonalne naszych dzieci. Jest to również dobry test dla rodziców, ponieważ najczęściej to właśnie przy współpracy z nimi tworzony jest scenariusz imprezy urodzinowej. Dzięki temu możemy odpowiedzieć sobie, na ile znamy nasze dziecko. Czy na tyle dobrze, że wiemy jak lubi spędzać czas, ilu ma kolegów, kim są jego ulubieni bajkowi bohaterowie czy jakie ma umiejętności. Taka wiedza jest potrzebna to przygotowania przyjęcia tj. urodziny dla dzieci we Wrocławiu. Miludy to miejsce, w którym można zorganizować taką imprezę tematyczną. Inspiracją dla nas są najważniejsze informacje o Jubilacie, dla którego przygotujemy ten wyjątkowy dzień. Nie zapominamy o tym, że urodziny dla dziecka są zarówno dla Rodziców jak i Jubilata wydarzeniem i przeżyciem szczególnym. Miludy proponują na tę okoliczność kompleksową organizację wszelkich atrakcji urodzinowych, m.in. w zależności od wieku głównego bohatera urodzin. Urodziny dla dzieci odbywać się mogą, w dowolnym dniu tygodnia i w dni weekendowe. 2-godzinne przyjęcie jest tak urozmaicone, by każdy jego uczestnik bawił się doskonale do ostatniej minuty i zabrał ze sobą najlepsze wspomnienia z tego dnia.

Przygotowujemy specjalne urodziny tematyczne o niepowtarzalnym klimacie. Każde urodziny dla dzieci, jakie do tej pory organizowaliśmy miały swój indywidualny charakter i były wyjątkowe, jak główny bohater urodzinowej imprezy. Malowanie twarzy kolorowymi farbkami, kolorowe stroje, wspaniałe przekąski, bajkowe dekoracje, specjalne występy artystyczne, konkursy i zabawy taneczne. W Miludach każde urodziny przygotowane będą na 100%. Zapraszamy!

logo

ul. Legnicka 55b (wejście od patio)
54-204 Wrocław

Telefon: 691 727 734
E-mail: miludy@miludy.pl
mBank 16 1140 2004 0000 3602 7777 1697

Przed wizytą w siedzibie MILUDÓW proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem ustalenia dogodnego dla Państwa terminu spotkania.