Powitajmy w Miludach nowych bohaterów urodzin! Trolle i Angry Birds… Zapraszamy do wspólnej zabawy !

Wraz z początkiem grudnia wprowadzamy Podróż z Minionkami i przyjęcie Ever After High. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi tematami urodzin.

Wraz z Anną, Elzą, Olafem, Svenem i innymi postaciami urządzimy przyjęcie w mroźnym Klimacie królestwa Arendelle. Gwarantujemy, że klimat urodzin nie będzie mroźny, będzie naprawdę gorąco (szczegóły).

Fanów The Sims zapraszamy na urodzinową podróż po najdalszych zakątkach świata.

Nowy temat urodzin polecany dla naszych średnich i najstarszych Jubilatów oraz ich gości.

Ty również możesz wyprawić niezapomniane urodziny dla dziecka! Brak Ci ciekawych pomysłów? Zdaj się na nasze doświadczenie! W Miludach, każdy scenariusz urodzinowy może ujrzeć światło dzienne. Wystarczy nam kilka podstawowych informacji o Twoim dziecku, by stworzyć mu doskonałą imprezę urodzinową, którą na zawsze zapamięta. Gwarantujemy, że nawet najlepszy prezent, nie jest w stanie wywołać tylu pozytywnych emocji w dziecku, jak urodziny w gronie ulubionych koleżanek i kolegów. Kinderbale urodzinowe coraz częściej wpisują się w rzeczywistość społeczeństwa polskiego. Miludy to miejsce, w którym możemy zrealizować dziecięce marzenia urodzinowe. Urodziny dla dziecka z Wrocławia, przygotowane właśnie przez nas to fantastyczna zabawa, świetna organizacja, profesjonalna opieka i mnóstwo atrakcji. Słysząc dziecięcy śmiech i widząc radość przez pełne 2-godziny trwania przyjęcia, mamy pewność, że to co robimy ma sens. Zawsze staramy się zapewnić ciepłą, rodzinną atmosferę wkładając w każde takie przedsięwzięcie dużo serca i pozytywnej energii.

W przyjęciu urodzinowym mogą brać udział również rodzice. Ich obecność to największy prezent dla dziecka. Szczególnie lubianą formą urodzin, która jednocześnie bardzo pozytywnie wpływa na rozwój dziecięcych zdolności, są urodziny specjalne pod tytułem "W świecie eksperymentów". Tutaj dzieci mają szansę eksplorować nieznane im obszary nauki, poznają świat niczym wybitny naukowiec. Znając preferencje swojej pociechy warto przygotować jej urodziny o tematyce ulubionej bajki, w której nasz Jubilat i goście wcielą się w jej bohaterów. Urodziny dla dziecka w Miludach organizowane są w dowolnym dniu tygodnia. Warto sprawić właśnie taką niespodziankę swojemu dziecku! Na pewno to doceni!

Jak sprawić, by urodziny naszego dziecka stały się niezapomnianym przeżyciem dla małego Jubilata? Wielu rodziców pragnie, w szczególny sposób zaakcentować ten dzień. Mało kto ogranicza się dziś jedynie do zakupu prezentu. W cenie są natomiast okolicznościowe imprezy, które przygotuje specjalna firma. Miludy z Wrocławia to miejsce, w którym organizacja urodzin dla dzieci jest naprawdę na wysokim poziomie. Miludy posiadają zróżnicowaną ofertę organizacji urodzin. Po pierwsze, podzielona jest ona na specjalne grupy wiekowe. Taki podział wpływa m.in. na sposób przygotowania oraz scenariusz takiej imprezy. Zupełnie inaczej planuje się urodziny dla dzieci z grupy wiekowej 3-4 lat aniżeli dla np. 10-latków. Przygotowanie tzw. "urodzin specjalnych" również wymaga dodatkowych pomysłów. Niemniej jednak jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na różne Państwa sugestie. Dużą inspiracją, w trakcie opracowywania scenariusza urodzinowego, są dla nas rodzice małego Jubilata. Oni doskonale znają swoje dziecko i wiedzą, z czego ucieszy się ono najbardziej. Ta wiedza plus nasza wykwalifikowana kadra, doświadczenie, zaplecze organizacyjne i kreatywność, stanowią najlepszą bazę do przygotowania tego specjalnego dnia.
Zdajemy sobie sprawę, z tego że organizacja urodzin dla dzieci w prywatnym mieszkaniu naszych Klientów jest często niemożliwa. Dlatego też całą zabawę przygotowujemy w Miludach. Jest to idealna przestrzeń, w której dzieci mogą być sobą, mając szansę na beztroską zabawę. Na urodzinach organizowanych właśnie u nas nie może zabraknąć doskonałej rodzinnej atmosfery, ciekawych konkursów, nagród, kolorowych dekoracji i pysznych przekąsek.

 Te elementy są nieodzownym punktem każdej imprezy urodzinowej dla dziecka. W tym dniu, oprócz wymarzonych prezentów, które otrzyma nasz Jubilat, mamy szansę wyprawić mu niezapomnianą imprezę urodzinową. Grunt to sprawna organizacja urodzin dla dzieci we Wrocławiu, a potem już tylko dobra zabawa! Aby tak się stało, wystarczy zlecić to właśnie nam!

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny Twojego dziecka, a Ty nie masz pomysłu, jak sprawić, by ten dzień na długo pozostał w pamięci małego Jubilata? Najprościej byłoby kupić prezent, ale zapewne nie o taką niespodziankę urodzinową dla dziecka nam chodzi. Spokojnie ! Dzięki takiemu miejscu, jakim są Miludy we Wrocławiu, nie musisz mieć tego typu dylematów!
Miludy to przestrzeń stworzona z myślą o najmłodszych, w której możliwa jest organizacja imprez dla dzieci ! To nie tylko centrum pierwszej edukacji dziecka, ale także strefa, gdzie zajęcia ogólnorozwojowe doskonale przeplatają się w radosną, beztroską zabawą. Rodzice przyprowadzający tu swoją Pociechę, mają gwarancję, że zajmą się nimi doświadczeni opiekunowie i animatorzy. Atmosfera bezpieczeństwa i rodzinna atmosfera tego miejsca to powód, dla którego warto właśnie tu wyprawić przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy. Aby było ono za każdym razem niepowtarzalne, najczęściej czerpiemy z wiedzy rodziców, którzy doskonale znają upodobania i charakter swoich dzieci. Organizacja imprez dla dzieci na bazie tych informacji staje się dla nas inspiracją do stworzenia czegoś, co w pełni uszczęśliwi każdego Jubilata. Wykreowanie bajkowego, kolorowego świata dla głównego bohatera urodzin, to nie lada wyzwanie, ale współpracując z zawodowymi animatorami i mając do dyspozycji odpowiednie zaplecze, udaje nam się to w pełni zrealizować.

Niewątpliwie organizacja imprez dla dzieci np. we Wrocławiu to rzecz wymagająca zaangażowania. Dzieci zwłaszcza te starsze są już na tyle świadome, że trzeba dołożyć wszelkich starań, aby konkretna impreza była atrakcyjna i w pełni je usatysfakcjonowała. Dobór menu urodzinowego, tematyka imprezy i towarzysząca jej muzyka, ciekawe konkursy i wiele innych atrakcji sprawią, że dzień urodzin będzie wyjątkowo udany.

Któż z nas nie wspomina z sentymentem czasów dzieciństwa, kiedy to specjalnie na naszą cześć rodzice przygotowali dla nas przyjęcie urodzinowe. Był wielki tort ze świeczkami, rodzina, koleżanki i koledzy. Dobry czas. Miłe wspomnienia z dzieciństwa, bardzo mocno są w nas zakorzenione i chętnie do nich powracamy, zwłaszcza gdy sami teraz patrzymy na nasze pociechy.

Ograniczanie się do kupna prezentu urodzinowego nie jest najlepszym pomysłem. Postarajmy się zatem, aby nasz mały Jubilat stał się bohaterem w tym dniu. Jak to zrobić? Idealnym rozwiązaniem byłoby urządzenie mu specjalnej imprezy. Przyjęcia urodzinowe dla dzieci to idealne rozwiązanie, zwłaszcza w sytuacji, kiedy sami nie mamy czasu czy pomysłu aby się tego podjąć. Organizację takiego przedsięwzięcia zlećmy zatem fachowcom. Miludy to przestrzeń przystosowana zarówno do wczesnej edukacji, ale przede wszystkim do beztroskiej zabawy, staje się najlepszym miejscem, w którym warto zorganizować tematyczne przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Posiadamy niezbędne zaplecze, kadrę i doświadczenie do organizacji tego typu imprez. Na wrocławskim rynku działamy już od kilku lat i śmiało możemy potwierdzić, że sukcesywnie przybywa nam zadowolonych z naszych usług Klientów. Naszym podopiecznym staramy się zapewnić najlepsze warunki do zabawy i rozwoju, dzięki profesjonalne opiece i odpowiedniemu podejściu.

Przyjęcia urodzinowe dla dzieci to jedna z gałęzi naszej działalności, której poświęcamy wiele czasu, energii i zaangażowania. Wkładamy wiele serca w to, by każdy główny bohater urodzin czuł się tego dnia wyjątkowo.

Według psychologów dziecięcych, przyjęcia urodzinowe bardzo pozytywnie wpływają na późniejsze zdolności interpersonalne naszych dzieci. Jest to również dobry test dla rodziców, ponieważ najczęściej to właśnie przy współpracy z nimi tworzony jest scenariusz imprezy urodzinowej. Dzięki temu możemy odpowiedzieć sobie, na ile znamy nasze dziecko. Czy na tyle dobrze, że wiemy jak lubi spędzać czas, ilu ma kolegów, kim są jego ulubieni bajkowi bohaterowie czy jakie ma umiejętności. Taka wiedza jest potrzebna to przygotowania przyjęcia tj. urodziny dla dzieci we Wrocławiu. Miludy to miejsce, w którym można zorganizować taką imprezę tematyczną. Inspiracją dla nas są najważniejsze informacje o Jubilacie, dla którego przygotujemy ten wyjątkowy dzień. Nie zapominamy o tym, że urodziny dla dziecka są zarówno dla Rodziców jak i Jubilata wydarzeniem i przeżyciem szczególnym. Miludy proponują na tę okoliczność kompleksową organizację wszelkich atrakcji urodzinowych, m.in. w zależności od wieku głównego bohatera urodzin. Urodziny dla dzieci odbywać się mogą, w dowolnym dniu tygodnia i w dni weekendowe. 2-godzinne przyjęcie jest tak urozmaicone, by każdy jego uczestnik bawił się doskonale do ostatniej minuty i zabrał ze sobą najlepsze wspomnienia z tego dnia.

Przygotowujemy specjalne urodziny tematyczne o niepowtarzalnym klimacie. Każde urodziny dla dzieci, jakie do tej pory organizowaliśmy miały swój indywidualny charakter i były wyjątkowe, jak główny bohater urodzinowej imprezy. Malowanie twarzy kolorowymi farbkami, kolorowe stroje, wspaniałe przekąski, bajkowe dekoracje, specjalne występy artystyczne, konkursy i zabawy taneczne. W Miludach każde urodziny przygotowane będą na 100%. Zapraszamy!

logo

ul. Legnicka 55b (wejście od patio)
54-204 Wrocław

Telefon: 691 727 734
E-mail: miludy@miludy.com.pl
mBank 59 1140 2004 0000 3102 3886 9027

Przed wizytą w siedzibie MILUDÓW proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem ustalenia dogodnego dla Państwa terminu spotkania.